Võistluskalender

Viiruse jätkuva suure levikuga seoses, oleme otsustanud kevadised võistlused sügisesse edasi lükata.  

Seoses WorldSkillsi edasi lükkamisega aastasse 2022 saab WorldSkills Internationali otsusega võistlustel osaleda kuni 23 aastane noor (k.a), see tähendab sünniaastaga 1999 või hilisem. Erandiks on mehhatroonika eriala, kus võistleja vanusepiir on 25 eluaastat (k.a.).

WorldSkills 2022 võistlusele kandideerivate erialade valik tehakse vastavalt kutsemeistrivõistluste koondjuhendis sätestatud tingimustele 2020. a ja 2021. a siseriiklikel kutsevõistlustel esindatud erialade seast.

2021 a siseriiklikud kutsemeistrivõistlused toimuvad kahel perioodil aprill – juuni ja oktoober – detsember kahes formaadis:

  • võistlused telesaates „Noor Meister“ – võistlused toimuvad kutsekoolides/koostööpartnerite juures TV saate „Noor Meister“ filmimise raames
  • üksikvõistlused Noor Meister – võistlused toimuvad kutsekoolides

Võistlused sügis 2021

Võistlused telesaates “Noor meister”

Sõiduautotehnik

6. oktoober 2021   Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Klienditeenindaja kaubanduses

12. oktoober 2021   Tallinna Tööstushariduskeskus

Ettevõtlusoskused

19.–20.. oktoober 2021  Kuressaare Ametikool

Veevärgi tehnik

21.–22. oktoober 2021  Tallinna Kopli Ametikool

Plaatija

2.–3. november 2021  Järvamaa Kutsehariduskeskus

Veebidisainer

18.–19. november 2021  Tartu Kutsehariduskeskus

Kondiiter

23. november 2021  Tartu Kutsehariduskeskus

Üksikvõistlused “Noor meister”

Keevitaja

6. oktoober 2021   Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Mehhatroonik

12.–13. oktoober 2021   Tallinna Tööstushariduskeskus

Graafiline disainer

19.–20. oktoober 2021   Kuressaare Ametikool

Puhastusteenindaja

26. oktoober 2021   Järvamaa Kutsehariduskeskus

Laotöötaja

27. oktoober 2021   Järvamaa Kutsehariduskeskus

Ehituspuusepp

28.–29. oktoober 2021   Järvamaa Kutsehariduskeskus

Ehitusviimistlus

2.–3. november 2021   Järvamaa Kutsehariduskeskus

Pagar

5. november 2021   Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

IT süsteemide spetsialist

9.–10. november 2021   Haapsalu Kutsehariduskeskus

Elektroonik

9.–10. november 2021   Tallinna Polütehnikum

Restoraniteenindaja

15.–16. november 2021   Haapsalu Kutsehariduskeskus

Sekretär ja bürootöötaja

18. november 2021   Tartu Kutsehariduskeskus

Auromaaler

18.–19. november 2021   Tartu Kutsehariduskeskus

Kokk

23.–24. november 2021   Tartu Kutsehariduskeskus

Majutusteenindaja

30. november 2021   Tallinna Teeninduskool

Vastuvõtu administraator

1. detsember 2021   Tallinna Teeninduskool

Elektrik

7.–9. detsember 2021   Viljandi Kutseõppekeskus

Müürsepp

14.–16. detsember 2021   Viljandi Kutseõppekeskus

Muud võistlused

KüberNaaskel

6.–7. aug 2021 eelvoor, 18. aug põhivoor    Veebipõhine (inglise keeles)

Noortalunik

21. mai 2021   Järvamaa Kutsehariduskeskus

Müügikorraldaja

12. oktoober 2021   Tallinna Tööstushariduskeskus